ФОТОКАРТИНИ
Виготовлення та друк у Львові
Холст
Друк на холсті — один з найбільш відомих способів прикрасити власний інтер'єр. Завдяки фактурі цього матеріалу в поєднанні з натяжкою на якісну раму, фотокартина на холсті створює ефект "музейного шедевру". Зображення друкується на високоякісному холсті. Полотно натягується на дерев'яний каркас (галерейна або планшетна натяжка). Кріплення: «крокодил».
ПВХ
Накатка фото на вспінений пластик — один з найдоступніших способів швидко та якісно виготовити зображення, готове для розміщення на стіні. Цей вид картин дуже популярний у фотографів, яким потрібно оформити виставку, або організувати презентацію робіт. В цьому фотокартини з ПВХ схожі на композитні фотокартини, які також часто використовуються з тою ж метою. Фотодрук чи друк на плотері НР накатується на вспінений пластик. Ламінується захисною плівкою. Базове кріплення: профільна рама або «крокодил».
Композит
Фотодрук, міцна основа з алюмінію та додаткового прошарку зі спеціального пластику. Покриття — захисна UV-ламінація. Базове кріплення: профільна рама, пластикове вушко. Композитна основа для фото — новий, популярний у всьому світі тип фотокартин. Її основа становить собою "сендвіч" з алюмінієвих листів та пластикового прошарку. Зверху накатується зображення, покрите захисною UV ламінацією (таким же чином ламінуються і фотокартини з ПВХ). Завдяки своїй ціні та надзвичайній міцності, композитні фотокартини найчастіше використовуються для оформлення виставок або постійних експозицій.
Акрил
Друк фото на акрилі — один з найбільш популярних способів прикрасити інтер'єр. Фото, вкрите акрилом, набуває особливої глибини і світіння. Зображення, надруковані таким способом, виходять об'ємними і особливо яскравими. Настільний акрил це готове оригінальне рішення для Вашого робочого столу, книжкову полицю або комод, а настінні формати зроблять Ваш інтер'єр індивідуальним. Картина, що друкується фотохімічним способом та покривається прозорим акрилом (оргсклом). Базове кріплення — профільна рама або дерев'яна підставка.