БРОШУРИ
Виготовлення та друк у Львові
Цифровий друк
Ціни вказані у гривнях за кількість готових виробів
Доступні опції
Ламінація
Ламінація – покриття захисною матовою або глянцевою плівкою для захисту від негативних наслідків використання. Часто використовується для післядрукової обробки візиток, меню для ресторанів, фотокалендарів, дипломів, сертифікатів, флаєрів, евробуклетів, прайсів та іншого.
Папір в асортименті
Плотність паперу – основна характеристика, яка вказується у технічних завданях на друк. Плотність виміряється в грамах на метр квадратний (гр/м2), тобто для паперу плотність 130 гр/м2 буде правильно, що її лист площою в 1 метр квадратний важить 130 гр.
Бігування
Біговка (бігування) – цей друкарський термін походить від німецького дієслова biegen, що означає процес згинання по лінії. Виконання бігування – це продавлювання тупим інструментом на папері чи картоні спеціальної канавки, по якій потім згинають матеріал.
Що таке брошура?
Брошура – це невелика книжечка, що має від 6 до 48 аркушів, яка, як правило, не має товстого плетіння. Найчастіше вона є безкоштовною, або ж за символічну плату. У брошурі вказується інформація рекламного або навчального характеру. Рекламна брошура, свого роду міні-презентація товару. Найчастіше в брошурах міститися відповіді на найбільш поширені питання про товар. Навчальна брошура, часто використовується для студентів і є доповненням до матеріалу, викладеного в підручниках.