Листівка
Виготовлення та друк у Львові
Цифровий друк
Ціни вказані у гривнях за кількість готових виробів
Доступні опції
Ламінація
Ламінація – покриття захисною матовою або глянцевою плівкою для захисту від негативних наслідків використання. Часто використовується для післядрукової обробки візиток, меню для ресторанів, фотокалендарів, дипломів, сертифікатів, флаєрів, евробуклетів, прайсів та іншого.
Папір в асортименті
Плотність паперу – основна характеристика, яка вказується у технічних завданях на друк. Плотність виміряється в грамах на метр квадратний (гр/м2), тобто для паперу плотність 130 гр/м2 буде правильно, що її лист площою в 1 метр квадратний важить 130 гр.
Бігування
Біговка (бігування) – цей друкарський термін походить від німецького дієслова biegen, що означає процес згинання по лінії. Виконання бігування – це продавлювання тупим інструментом на папері чи картоні спеціальної канавки, по якій потім згинають матеріал.
Що таке листівка?
Яке ж основне завдання листівки? Спонукати споживача зателефонувати в Вашу компанію, придбати продукт або взяти участь у заході. Тому при створенні листівки дуже важливо враховувати психологічні тонкощі роботи з цільовою аудиторією. Природно, що безглуздо роздавати листівки, що рекламують слухові апарати де-небудь у студентському містечку або опускати в поштові скриньки пенсіонерів незаможних листки із закликами обзавестися аудіо-та відео-технікою останнього покоління.
Рекламні листівки - Це потужне сучасний засіб рекламної боротьби. Дана продукція може бути інформаційної або іміджевої, виконана в кольоровому або чорно-білому виконанні, друкуватися на різних видах паперу з однієї або двох сторін.

Листівки просто незамінні у випадку, коли Вам необхідно представити товар або послугу, дати інформацію про них і вказати, де це все можна придбати.