ФЛАЄРИ
Виготовлення та друк у Львові
Цифровий друк
Ціни вказані у гривнях за кількість готових виробів
Доступні опції
Ламінація
Ламінація – покриття захисною матовою або глянцевою плівкою для захисту від негативних наслідків використання. Часто використовується для післядрукової обробки візиток, меню для ресторанів, фотокалендарів, дипломів, сертифікатів, флаєрів, евробуклетів, прайсів та іншого.
Перфорація
Перфорація поліграфії - це процес при якому на матеріал наноситься почергова цепочка дирочок, які в подальшому потрібні для легкого відриву листа.
Папір в асортименті
Плотність паперу – основна характеристика, яка вказується у технічних завданях на друк. Плотність виміряється в грамах на метр квадратний (гр/м2), тобто для паперу плотність 130 гр/м2 буде правильно, що її лист площою в 1 метр квадратний важить 130 гр.
Експрес друк
Експрес друк - це виконання робіт позачергово. Опція доступна при попередній домовленості з менеджером.
Що таке флаєр?
Флаєр – барвисто оформлена рекламна картка (листівка), яка повідомляє про проведення якогось заходу і, як правило, дає певні пільги при його відвідуванні. Флаєри ‑ поширена форма реклами місць дозвілля й різноманітних послуг. При виготовленні флаєра часто вказують тему, дату й час заходу, який проводиться, його учасників, а за необхідності ‑ схему проїзду. На відміну від запрошення (яке найчастіше є іменним), флаєр розповсюджується вільно і, як правило, дає знижку при придбанні вхідного квитка, товару або послуги.