ВІЗИТКИ
Виготовлення та друк у Львові
Цифровий друк
Ціни вказані у гривнях за кількість готових виробів (розмір готової візитки 90×50 мм)
Доступні опції
Ламінація
Ламінація – покриття захисною матовою або глянцевою плівкою для захисту від негативних наслідків використання. Часто використовується для післядрукової обробки візиток, меню для ресторанів, фотокалендарів, дипломів, сертифікатів, флаєрів, евробуклетів, прайсів та іншого.
Дизайнерські картони
Дизайнерський картон використовується для створення різних художніх композицій та інсталяцій. Активно використовується для створення іміджевої продукції різного типу.
Експрес друк
Експрес друк - це виконання робіт позачергово. Опція доступна при попередній домовленості з менеджером.
Для чого нам візитівка?
  • Особисті візитiвки використовують при неформальному спілкуванні (візитка містить ім'я і прізвище власника, іноді телефонний номер, посада та адреса в ній не обов'язкові, стиль виконання візиток — відповідно до особистих уподобань і потреб власника).
  • Ділові візитiвки використовуються в бізнесі, на офіційних зустрічах та переговорах, для надання контактної інформації своїм майбутнім клієнтам. На них обов'язково вказуються ім'я, прізвище, посада, а також назва компанії та вид її діяльності. В оформленні таких візиток використовується фірмовий стиль компанії, логотип тощо.
    Тека для зберігання візитівок у канцелярії
Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн. У державних службовців та депутатів на візитній картці може знаходитися зображення державних відзнак, таких як прапор і герб країни. Ділова візитна картка без адреси також не відповідає нормам етикету. Винятком є дипломати і вищі державні посадові особи.
  • Корпоративна візитiвка, як правило, не містить імен і прізвищ. На ній вказується повна інформація про компанію: сфера діяльності, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса сайту, e-mail. Розробляється згідно з фірмовим стилем. Зазвичай має рекламний характер, в основному використовується на виставках.